AR EN DE RU TR

Our Services

Hospitally Design

Mimari alana özen göstermelisiniz. Yüksek tavanı saran ilginç bir tasarım gibi alçak tavanlı bir salonu değişik tasarımlar ile dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Eğer lobide kolonlar varsa bunları harika tasarımlara dahil edebilirsiniz.

Read More

Residential Design

Belirli bir yerdeki toplumun, belirli bir kültürünün tanıdık simgesel biçimlerini kullanan yapı biçimi olarak tanımlanıyor. Bu anlamda geleneksel mimari, toplum düzeyinde kabul edilen ve bir sonraki nesle aktarılan, ortak bir yapılı çevre kültürü olarak özetlenebiliyor.

Read More

Office Design

Ofis Tasarımı Neye Göre Olmalı. Ofis eğer günün 10-12 saatini geçirdiğiniz bir yer ise dеkorе edilmeyi hak ediуor demektir. Bu sizi hem dinlendirecek bir tarz оlmalı hem de gelenlere hoş gözükmeli. Ofis dekoraѕyonu denince іlk оlarak sağlık gelmelidir akla.

Read More

Commercial Design

Şirket stratejileri açısından gösterge niteliği taşıyan ögelerden biri haline gelmiştir. İçinde bulunulan mekanlar anlamı olan göstergeleri oluşturmakta, mekan ya da çevrenin iletişime etkisi, sözsüz iletişim alanında yoğun bir şekilde çalışılmaya devam etmektedir.

Read More